Moderní zahradní nářadí

24245339

Vadné nástroje mají mnoho nevýhod. Kromě poškození vašich rostlin, mohou vést ke špatné zadní nebo puchýře. Tomu se lze vyhnout výběrem nejlepší Zahradní technika hodí pro váš typ zahradničení. To by mělo mít správné množství síly, aby byly vysoce energeticky účinné a dělat požadovanou práci, které způsobí minimální množství kmene.

Odborníci zahradnické dali revizi těchto zahradnických zařízení:

Zahradní drtiče

Model JCB SS2400 dostal plné hodnocení 5 hvězdiček od Zahradní technika recenzentů recommendedbuys.co.uk je. Mezi hlavní funkce patří motor elektrický výkon 2400 wattů a tichý převodový zdrcující systém. JCB SS2400 je rozhodně jedním z nejslibnějších nástrojů pro zlepšení a urychlení vašeho skartaci.

Ryobi ESR-2240 Electric Shredder je zahradní drtič, který je velmi snadné sestavit a lze jej použít k prořezávání až 40mm.The Mezi další funkce patří píst a vestavěné kolečka pro zvýšení přenositelnosti.

Hedge Trimmer

Recommendedbuys.co.uk dal hodnocení 5 hvězdiček na ořezávání zařízení, Bosch AHS42-16. Tento zastřihovač má kapacitu energie výstup 420 wattů.

Kultivátor

Mantis Tiller kultivátor poskytuje s patentovanými linkami pomoci při řezání snadno díky tvrdé a zhutněné půdy. Tento nástroj je ideální pro přípravu pěstovala zelenina a květinové záhony, abychom jmenovali alespoň některé. To může být také použit pro čištění mech, provzdušňování a pokrývačství. Hraničním rozhrnovací je k dispozici spolu s tímto nástrojem zdarma.

Sekačky na trávu

Brill 78370 Luxus Reel Žací obdržel chvályhodné 4.5 hvězdičky z recenzentů na Tools-hills.com. To je opatřen velkým krytem v horní části, která chrání převislých květin a keřů.

Americký sekačka Deluxe Reel Light Žací 1815-1816 také dostal hodnocení 4,5 hvězdiček od zákazníků Epinions.com. Být pushmower, těžko způsobí jakékoliv znečištění, ale nelze použít pro vysoké trávy.

Leaf Zametací stroje

Agri-fab 26 push Leaf Zametač se používá pro malé trávníky a je opatřen sběračem 200 litrů, spolu s funkcí nekonečné výškového nastavení.