5 nových trendů ve stavebnictví

02A10EJD

Jak ekonomika zlepšuje, často stavebnictví dělá stejně, ale že průmysl je stále hledá zvukové strategie, nejen struktur. Po bydlení vlnou před několika lety, hodnota je stále v myslích lidí, protože není záruka, že další pokles nemůže být za rohem. Beton je moderní materiál, který má řadu předností.

Mike Miller, lídr střední-Atlantik divize pro Southland Industries, Dulles, VA, strojírenské stavební firmy, a Jim Snyder, ředitel operací pro stavební firmy bojovník Group, Columbus, OH, dejte nám nahlédnout do trendů hledají to rok.

1) Single-Design Model
Miller poukazuje na to, že tradičně, inženýrské dokumenty byly vytvořeny pak dána zhotoviteli, re-draw s různými informacemi. Nyní, ušetřit čas a peníze, je tu posun, že to všechno in-house od inženýrství k koordinace, vytváření one-stop shop. Prostřednictvím řádné koordinace, modely mohou a měly by, říká Miller, projít strojírenství přímo do konstrukce. „Třicet měsíc projekty mohou dostat se změnil na 24 měsíců projektů,“ dodává.

Top trendy ve stavebnictví a budovy, z single-designu modelů na trvalé modulární konstrukci, mají dopad na budoucnost.

2) Materiály
Miller, který má titul v architektonickém inženýrství, říká, že materiály, jako je upraven plechu jsou populární jako zaručené tlakové třídě pro vysokou kvalitu, ale je to, jak se používají materiály, které dělá rozdíl. Chystáte se do prefabrikace off-site pro stavbu zapadá přímo do probíhající téma zlepšení plány. „Místo toho, aby spojení jeden kus potrubí práce, můžete se připojit 20 stop kanálu dohromady,“ říká Miller. „Je to o přesunu více práce z oblasti do obchodu.“

3) Energetická účinnost
Spotřeba energie je vždy na mysli ve stavebnictví, říká Miller. Poznamenává, systémy, které získání energie pomocí tepelných kol a obsazení senzory se stávají životně důležité. Příkladem druhé jsou četné vnitřní konferenční místnosti, které mohou být ponechána nevyplněná týdny. Rozpoznáním oxid uhličitý v místnosti, čidlo změní ventilaci, a proto energie potřebná.

4) Trvalé modulární konstrukce
Snyder nabízí, že trvalé modulární výstavba bude obrovský trend v nadcházejících letech s tím, že stavba může snadno trvat déle než 50 let. „Vypadá to přesně jako komerční výstavby a lze provést pomocí mnoha stejných věcí:. Kovovými cvočky, betonových, nebo dokonce dřeva“ říká Snyder modulární konstrukce se hodí obzvláště dobře, když jste v časové tísni, od restaurací rychlého občerstvení, které je třeba jít rychle do kasáren pro vojenské nasazení. „To také umožňuje mít větší šanci dělat budovu as you go,“ říká. „Namísto budování 100.000 čtverečních stop, můžete tak učinit 25,000 A později, přidejte dál.“ Snyder, který má vysokoškolské vzdělání v oboru vědy a stavebnictví, vidí to také stává součástí výškové stavby a jsou oblíbené zejména pro to, jak to zapadá do s požadavky LEED. Klíč, jak říká, se mění myšlení lidí o tom, co si představit. „Vidí to jako pole,“ říká, „ale to může být tak mnoho věcí, které chcete, aby to bylo.“

5) Možná … You
Podle Millera, dobře zaoblené strojních inženýrů, kteří jdou nad rámec kalkulací, aby se vešly do těchto koordinovaných modelů návrhů, inženýrské bude činit sami neocenitelné. Jedinou otázkou je: Jste dostatečně flexibilní na tuto výzvu?