3 principy designu

32337871Krásně zdobený interiér nejen funkce, dobře, ale vytváří náladu nebo pocit, a ukazuje osobnost rodiny, která tam žije.

Před lakováním a přeskupit, strávit nějaký čas přemýšlet o své rodině ao tom, jak žijete. Podívejte se přes časopisy pro inspiraci a vytáhnout nápady nebo pokoje, které se líbí vám. Shromáždit věci z celého domu, který se budete cítit dobře, a studovat je pečlivě pro barevné tága a možná klíč k náladě hledáte ve vaší domácnosti. To je začátek dobře naplánované a zdobené obývacím prostorem. Pokud jde o zbytek, začněme s funkcí.

      Fungovat

 • Zdobení je víc než jen odvolání očí – to je dělat místnost opravdu pracovat pro vás. Zde je návod, jak na to, každý prvek:
 • Kontaktní místo: Někdy pokoje mají přirozené kontaktních míst (umístí cestování oči, aby ihned po vstupu do místnosti) – krb, arkýř s výhledem, možná i vestavěný knihovně. V případě, že pokoj nemá přirozené ohnisko, vytvořit jeden s dynamickým uměleckým dílem nebo barevné oblasti koberec.
 • Nábytek: Zjistěte, zda je nábytek splňuje funkce, které jste plánované místnosti. Je-li kus nefunguje, nebo jestli je to příliš velké nebo příliš malé pro velikost místnosti, zbavit nebo obchodovat na něco jiného kolem domu, které mohou být vhodnější.
 • Osvětlení: Osvětlení by měla být vybrána pro funkce v místnosti, jakož i pro vizuální přitažlivost. Každý úkol bude vyžadovat buď přímé osvětlení ze světla nebo nepřímé osvětlení, které prostě zesvětlujete prostor pro konverzaci nebo sledování televizního vysílání. Accent osvětlení – podlahové skvrny, osvětlení stopy nebo zapuštěná bodová světla – zlepšit textury, barvy a detaily pokojů.
 • Nábytek Uspořádání: Nakreslete si pokoj na milimetrový papír. Změřte a označte elektrické zásuvky a vypínače, otvory, okna a dveře. Změřte nábytek a umístěte ho na své půdorysu. Obecně platí, že hlavní kusy nábytku jsou zaměřeny směrem k ohnisku, držet hlavní vzory provozu otevřené. Vyplňte s kousky, které byste chtěli mít, které mohou nebo nemusí být nyní k dispozici. Ujistěte se, že vyvážení vysoké a nízké kusy, stejně jako těžké a lehké ty po místnosti.Způsob
  Nálada nebo pocit místnosti je vytvořen podle vlastního výběru barev, stylu nábytku, množství textury a vzor si vyberete a vaše příslušenství. Protože tam je tolik myslet při vytváření nálady, kterým se zřizuje tématu přes výběr inspirace kusu může dělat tuto část zdobení projektu mnohem zábavnější a zajímavější. Zde jsou faktory, které musíte řešit při nastavování nálady:
 • Inspirace kus: Nejjednodušší způsob, zdaleka vyzdobit je začít s nějakým zdrojem inspirace. Dekorační polštář, oblíbený šátek a dokonce i časopis fotografii jsou dobrým místem pro začít. Vyberte vaši inspiraci kus moudře, a ujistěte se, že budete se cítit dobře, když se na to podíváte. Je to základ pro výběr motivu, barvy, vzory a textury.
 • Téma: Analyzovat inspirace kus a vytvořit název téma pro něj. Například špička polštář s botanickou design na černém pozadí, může inspirovat titul jako „formální botanickou zahradu.“ Buďte popisný s vaší téma jménem a všechny druhy podpůrných myšlenek přijde na mysl. Botanická tisky, pruhované stěny, zelené a květinové barvy, formální tkaniny a nábytek, tmavé lesy a černé akcenty všechny vešly tento konkrétní téma.
 • Barva narážky: barva by měla vždy podporovat téma. Mnohokrát jsou barvy, které jsou nejvhodnější se nacházejí v vzorů a design svých inspirace kusu. Obecně platí, že je nejlepší zvolit tři barvy v pokoji: dominantní barva, který se používá pro stěny, podlahové krytiny a tkaniny prostředí; sekundární barvy, našel v celé místnosti v tkanin a příslušenství; a barevný akcent, používán šetrně, aby energii a nadšení do místnosti.
 • Vzory: Stripes, kontroly, florals a plédy jsou jen některé z modelů, aby zvážila, jak si i nadále podporovat svůj motiv. To je v pořádku míchat vzory, jak dlouho budete dělat tři věci:
  Mějte barvy pozadí stejné. Ujistěte se, že všechny modely mají stejné barvy. Vary rozsah nebo velikosti vzorů.
 • Textura: Příliš mnoho hladké, lesklé předměty nebo příliš mnoho nubby, rustikální textura stává únavné. Použijte různé udržovat místnost zajímavé. Dokonce i vzor může být použit jako textura. Mnoho výtisky vypadají rozměrů a proto přidat hloubku do systému zdobení.
 • Nábytek: Kromě toho, že funkční, nábytek hraje důležitou roli v podpoře vaše téma. Některé kusy mohou fungovat dobře, ale jejich styl nebo barva může vystrčit jako pěst na oko. Pokuste se zachránit to s potahy, ubrusy či barvou. Pokud je to ztracený případ, vyjměte ji z místnosti.

         Osobnost
Tady je vaše šance dát své osobní razítko na dobře plánované místnosti. Zde jsou některé strategie:

 • Accessorizing: Obrazy, vázy, polštáře a koberečky oblasti jsou nedílnou součástí velké zdobení plánu. Obecně platí, že by měly podporovat vaše téma, ale umožnit větší pružnost zde; starožitný rám obrazu mohli přidat úžasnou rozmanitost současného místnosti. Doplňky jsou umístěny na zdi, římsy, nábytku, stolů a podlahy; mohou být obrazy a fotografie nebo polštáře.
 • Rozmar: Toto je volitelný ve vašem zdobení schématu, ale může působit proti sterilní kvalitu, která může být vytvořena přesně po všechny pokyny. Krásná země, obývací pokoj se může dostat nějakou úlevu od hravé dekou umístěné nad krbem.
 • Nečekané: Úroky nemusí být náladový; to může být jednoduše něco neočekávaného v místnosti, jako pestře malované ceilin