5 nejčastějších chyb, kterých se dopouštíme při zařizování koupelny

9967379

Přidání nebo přestavbu váš dům je jedním z nejvíce vzrušujících a kreativních procesů si můžete projít. Ale se vší odpovědností, že přijde tlak činit informovaná rozhodnutí, která vydrží po celá desetiletí. Jak můžete ujistěte se, že získat správné design pro váš životní styl, zůstat v rámci svého rozpočtu, a maximalizovat návratnost investic? Začněte s velkou design pro každé místnosti v domě – včetně (nebo především) v koupelně.

Koupelny, ať už velký nebo malý, by měla být vždy dobře promyšlené a pečlivě umístěn, a měl by fungovat s více uživateli v mysli. Jsme dávno éry, kde byla jedna koupelna na každé tři ložnice v domě, a každý měl všechny čas potřebný k jeho použití. Dnešní koupelny musí být krásná, použijte prostor efektivně a sloužit uživatelům funkčně. Vyhnout se obyčejný design omyly níže vám pomůže být šťastnější s vaší koupelny na dlouhou trať.

1. Bez výhledu ven. Nikdo nemá rád temný, vlhký koupelna se špatnou cirkulací – to není žádná legrace trávit čas v prostoru takového. Pokud stavíte nebo přemístění koupelny, zkuste místě toho na vnější zdi s okny. Pokud systém Windows není možné, instalaci provozuschopný světlík může počítat na čerstvém vzduchu a přirozeného světla potřebné, aby se prostor cítili jako doma.

2. Jasný názor v Pracoval jsem kdysi na velké předělat, pro které je stávající design měl koupelnu v jídelně. – Zdá se, něco jako střet zájmů, že jo? Kdykoliv je to možné, vyhněte se umístění v koupelně přímo na jedné z domova společných pokojích – stejně jako kuchyně, obývací pokoj a jídelna. To nemusí nutně znamenat, že máte dát do dlouhé chodby, ale vytvořit jakousi formální oddělení rozbít řadu zraku. Poslední věc, kterou chci, je sedět v obývacím pokoji s sklenkou vína a dívá přímo do koupelny na záchod.

DEKONTA – international environmental services, research and technologies supplier. Tailor-made environmental solutions.

3. To, že všechno o záchod. To mě vede k mé další hrubé chybě: Vyhněte se na záchodě první věc, kterou uvidíte v koupelně, a vyhnout se zorné pole na něj od sousedních místností. Líbí se mi dát WC a sprchový kout ve svém vlastním pokoji při zachování umyvadlo samostatné. To umožňuje někdo osprchovat, zatímco někdo jiný dostane připravený u dřezu. V koupelně půdorysu tady, zeď mezi dvěma místnostmi přidává jen pár palců do celkové velikosti koupelny, ale zdvojnásobuje funkčnost v místnosti.

4. potlačil-sprcha nadšení. Curbless sprcha dělá koupelnu cítit větší a vypadat čistší – a navíc, je to velmi praktické pro stárnutí na místě domů, protože se řídí univerzální principy designu. Tento pohled je poměrně snadné dosáhnout v nové koupelně či předělat – jen se ujistěte, jsi to zmínil do svého architekta nebo dodavatele před výstavbou.

5. Myšlení větší je lepší. To je pravda: Větší není lepší; lepší je lepší. Ať už jste navrhování velkou hlavní koupelna ve svůj sen domů, nebo se snaží přijít na to, jak se vmáčknout extra koupelně pro vaši rozrůstající se rodinou, nejdůležitějším aspektem vaší nové koupelny je, že má skvělý design, který funguje efektivně pro Vašeho specifický životní styl.

Pravdou je, skvělý design je méně o tom, jak vypadá, koupelna (i když je to vždy příjemné, když to vypadá fantasticky) a další informace o tom, jak to funguje. Skvělý design se promítá do domu, který funguje lépe, stojí méně stavět, je efektivnější udržovat a vás dostane více za méně.