Moderní interiérový design

19395678Moderní design interiéru byl populární v domácnostech, kancelářích a na veřejných prostranstvích po celá desetiletí. I když nejsou vhodné pro vkusu každého z nás, moderní design může být silným prodejní místo pro domácnosti, s kupci, které by mohly ocenit čisté linie a jednoduchost, které pomáhají definovat moderní design jako hlavní estetický styl. Objednejte si beton z pohodlí Vašeho domova. Dopravu i čerpání betonu zajistíme my.
Definice

Moderní design je obtížné s konečnou platností definovat. Pod pojmem „moderní“ se týká vlivu moderního umění na interiérového designu, ale nemusí nezbytně odkazovat na době nebo věku návrhu. Moderní design není stejný jako současný design, což je termín, který designéři a umělci vztahují na řadicí skupině nedávných stylů a trendů. Moderní design je definováno více jeho vlastní trendy, které šly téměř beze změny po několik desetiletí.

Historie

Moderní umělecké hnutí předcházela trendy moderního designu. V obraze, modernismus začal s impresionistů a jiní, kteří použili abstrakci v jejich práci. Moderní design interiéru odrostla dekorativních umění, zejména art deco, v pozdních 19. a počátku 20. století. To dosáhlo jeho vrcholu v roce 1950 a 60. letech, což je důvod, proč mohou designéři a dekoratéry dnes odkazují na moderní design jako „mid-století.“

Tvary Moderní návrháři používají často zakřivené tvary.

Jedním z nejdůležitějších prvků v moderním interiérem, je forma. Moderní design používá geometrické tvary, včetně pevných čtverců a obdélníků spolu s hladkými, dokonce i křivky. Perfektní kruhy a ovály jsou také obyčejná v moderním interiérem. Moderní design interiéru je také obecně velmi jednoduchá, a dokonce i minimální, jen málo okrasných daří přerušit sudé, neporušené linie a ploché povrchy.

Materiály dřevo a nerezová ocel jsou běžným párování v moderním interiérem.

Moderní design interiéru používá mnoho materiálů. Dřevo a plast jsou obyčejné, i když návrháři často přemalovat dřeva s neprůhlednou povrchovou úpravou pro pokrytí přírodní vzor zrna. Někteří návrháři se používají přírodní dřevo jako organické rozdíl od více umělých tvarů a materiálů. Lesklé kovy, jako je nerezavějící ocel, patří k podpisu materiálů v moderních interiérech. Kov může použít na cokoliv z nohy křesla do těla lampy. Moderní návrháři interiérů využívat i sklo a plasty pro své hladké, rovné povrchy.
Příklady Židle patří mezi nejslavnější příklady moderního interiérového designu.

Některé z nejznámějších příkladů moderního designu jsou židle. Vzory z německého Bahaus školy jsou známé pro jejich jednoduchost a ekonomiku. Totéž platí pro židle navržených Charles a Ray Eames. Jejich židle začleněny prvky moderní architektury a byly široce kopírován.